723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

5 důvodů, proč levný internet na doma od O2

Pátráte po levném internetu doma, ale stále ne a ne najít ideální řešení? Tak už nehledejte. Prozradíme vám, proč je levný internet na doma od O2 tím nejvýhodnějším řešením. 

 

Obsah článku

1. Levný internet na doma od špičkového poskytovatele

2. Balíčky levného internetu na doma, ze kterých si vyberete

3. Rychlost i u levného internetu na doma

4. Levný internet na doma s dalšími výhodami

5. Ceny internetu, které jiní nenabídnou

Internet na doma od 349 Kč/měsíčně

 

1. Levný internet na doma od špičkového poskytovatele

Společnost O2 se řadí mezi nejznámější a nejspolehlivější poskytovatele internetu nejen v České republice. Za svá dlouhá léta působení na trhu O2 dokázalo svým zákazníkům, že je na něj spolehnutí. Ať už chcete levný internet na doma nebo další kvalitní služby, na tohoto poskytovatele se můžete vždycky spolehnout. 

Levný internet na doma od menších firem totiž v žádném případě nenabízí takové parametry, jako od O2. Parádní download, upload a ping vám zaručí, že levný internet na doma od O2 vám dopřeje hromadu nerušené zábavy. 

 

2. Balíčky levného internetu na doma, ze kterých si vyberete

Víte, v čem je levný internet na doma od O2 tak výjimečný? Že si ho poskládáte přesně podle svého. Chcete skutečně extra levný internet na doma? Vyberete si nejvýhodnější balíček. Toužíte po větším downloadu, protože hodně stahujete a streamujete? Není problém. Je pro vás připravena sada dalších zajímavých balíčků

 

3. Rychlost i u levného internetu na doma

Víte, jak to chodí. Někdy si pořídíte levný internet na doma, který je na první pohled výjimečně výhodný. Jenže když dojde na lámání chleba, jste zklamaní. Nejede to, seká se to a vy jste naštvaní, protože za své peníze máte doma levný internet k ničemu. 

Společnost O2 je v tomhle případě zcela na jiné úrovni. Pokrytí je tak obrovské, 99 %, že i levný internet doma udělá velkou parádu. 

Internet na doma již od 299 Kč / měsíčně

  Než vás připojíme, potřebujeme od vás ještě pár maličkostí. Proto vám co nejdříve zavoláme.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí.

   

  4. Levný internet na doma s dalšími výhodami

  Co očekáváte od levného internetu na doma? Jenom to, že se připojíte a fungujete? Co takhle chtít za stejnou cenu mnohem víc? S levným internetem na doma od O2 je to jednoduché. 

  Vždycky získáte něco navíc. Například noví zákazníci O2 dostanou k internetu na doma O2 TV zdarma ke každému balíčku. K tomu si připočtěte například zákaznický servis, který konkurenční společnosti nemůžou jenom tak nabídnout. Podpora, technická pomoc a další služby dělají z levného internetu na doma něco víc. 

   

  5. Ceny internetu, které jiní nenabídnou

  Je levný internet a levný internet na doma. Některé firmy si s cenami spíše jenom pohrávají a nabízejí domnělé slevy. Někteří poskytovatelé zase nabídnou levný internet na doma, který je ale zase velmi nekvalitní. 

  O2 dokáže poskytnou levný internet na doma, který je skutečně výhodný. Firma si to může dovolit díky obrovské zákaznické základně. Noví zákazníci získají například trvalou měsíční slevu ke každému balíčku 100 Kč. To už se vyplatí podívat se nejen po nejlevnějším internetu na doma, ale okouknout i nadupanější balíčky. 

   

  Internet na doma od 349 Kč/měsíc a další výhody

  Levný internet na doma za parádní cenu a s kvalitními parametry? Získejte to nejlepší, co můžete mít s O2 internetem. Základní balíček s downloadem až 20 MB/s získáte po speciální slevě jenom za 349 Kč/měsíc. K tomu O2 TV zdarma jako bonus. 

  Tady zjistíte víc o levném internetu na doma

  Potřebujete poradit s výběrem?

  Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

   Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
   Více o ochraně soukromí.