723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Jak na levný internet v Praze, který je výkonný? Poradíme…

Hledáte v Praze levný internet? Ne a ne najít spolehlivého poskytovatele, který vám za dobrý peníz nabídne kvalitní služby? Už to máte prakticky vyřešené. V článku se dozvíte, jak získat levný internet v Praze. 

 

Obsah článku

Co si představit pod pojmem levný internet v Praze?

Levný versus kvalitní internet v Praze. Lze najít rovnováhu?

Levný internet v Praze najdete u spolehlivých poskytovatelů

Levný internet, ke kterému získáte slevu a O2 TV zdarma

 

Co si představit pod pojmem levný internet v Praze?

Levný internet by chtěl v Praze asi každý, kdo chce trochu ušetřit. Jenže máte levný a levný internet. Pro někoho je levný internet za 349 Kč měsíčně, pro jiného to může být klidně 990 měsíčně. Každý uživatel má o levném internetu pro region Praha trochu jiné představy. 

To ale nemění nic na tom, že levný internet by měl taky něco umět. A to se nebavíme jenom o Praze, ale taky o ostatních městech, jako jsou třeba Pardubice nebo Kolín. K čemu vám bude levný internet, který jede šnečí rychlostí a v případě pátečního večera se seká protože agregace stojí za prd? Není zkrátka dobré se při pátrání po levném internetu v Praze nechat zbytečně zlákat jenom cenou. Může to být totiž ošidné. 

 

Levný versus kvalitní internet v Praze. Lze najít rovnováhu?

Levný internet Praha má. To bez pochyby. V hlavním městě najdete moře poskytovatelů internetu. Smutné je, že mnozí se předhání cenou a snaží se zákazníky ulovit tak trochu švindlem. Hlásají: Máme v Praze nejlevnější a nejlepší internet, nikdo jiný nemá výhodnější datové balíčky. Jenže pokud se někdo ohání pouze nejnižší cenou, není to úplně v pořádku, tady něco trochu “zapáchá”. 

Jde o to, že takový levný internet možná v Praze pořídíte za pár korun, ale výsledek? No, to poznáte brzy. Třeba v případě, když se stane porucha nebo třeba potřebujete vyměnit modem. Zákaznická podpora je asi hluchá a servisní technik je asi na dovolené… Skutečně toužíte po takovém levném internetu? 

Je třeba si uvědomit, že extra levný internet v Praze nemusí také být nejvýhodnější internet. Proto je důležité najít rovnováhu mezi cenou a službami. Děje se totiž to, že si často stačí připlatit pár korun a internet jede úplně na jiné úrovni. A co to je 100 Kč navíc, když si pak užíváte poměrně levný a přesto spolehlivý a rychlý internet. Myslíme, že se to vyplatí. 

Internet na doma již od 299 Kč / měsíčně

  Než vás připojíme, potřebujeme od vás ještě pár maličkostí. Proto vám co nejdříve zavoláme.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí.

   

  Levný internet v Praze najdete u spolehlivých poskytovatelů…

  Věříme, že když pátráte v Praze po levném internetu, zajímá vás také výkon. Jak už jsme naznačili výše, za pár korun lze nalézt skutečně výhodné balíčky, a to klidně i 5G internetu, který je špička. 

  Vyplatí se ovšem hledat u známějších poskytovatelů, jako je například O2. Takový poskytovatel levného internetu nabízí nejlepší technologie. A zvláště v Praze dostanete navíc vždycky ty nejlepší služby. Když se náhodou něco pokazí, vždycky se dovoláte na zákaznickou podporu a s techniky najdete rychlé řešení. Takový levný internet se prostě vyplatí. 

   

  Levný internet, ke kterému získáte slevu a O2 TV zdarma

  Vaše představy o levném internetu se v Praze zhmotňují s O2. Ke všem balíčkům dostanete totiž trvalou měsíční slevu 100 Kč a k tomu navrch O2 TV zdarma. Takže pokud si vyberete nejlevnější balíček s downloadem 20 Mb/s, zaplatíte místo 449 Kč jenom 349 Kč

  S touhle slevou se vyplatí levný internet povýšit na vyšší úroveň. Třeba balíček Internet HD Stříbrný můžete mít místo za 499 Kč za 399 Kč. S rychlostí až 50 Mb/s to jen o 50 Kč víc a rychlost je více než dvojnásobná. 

  Ideální je prohlédnout si všechny balíčky levného internetu, projít si parametry a vybrat pro sebe parádní řešení. Tady jsou balíčky

  Chcete levný internet v Praze hned? Zavolejte nám na 721 122 122. Rovnou všechno rychle a jednoduše pořešíme

  Potřebujete poradit s výběrem?

  Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

   Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
   Více o ochraně soukromí.