723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Jak vybrat levný internet, který má nejlepší parametry?
Chcete levný internet, který je zároveň kvalitní a spolehlivý? Máme pro vás několik tipů, které vám usnadní výběr. Až si dočtete článek, budete vědět, jak na skutečně dobrý a levný internet. 

 

Obsah článku

Co to znamená levný internet?

Levný internet a jeho kvalita

Je lepší levný internet od malých nebo velkých poskytovatelů?

Na levný internet od O2 je spoleh

Levný internet od O2 se špičkovou 5G technologií

Levný internet od 349 Kč/měsíčně a další výhody

 

Co to znamená levný internet?

Levný internet by mělo být takové připojení, které vám nabídne za nízkou cenu slušnou rychlost a stabilitu. Pro někoho může být levný internet za 349 Kč měsíčně, pro jiného klidně 599 Kč měsíčně. Každý má představy o levném internetu nastavené trochu jinak. 

Levný internet může také jinak vypadat v Praze, jinak zase v Tachově nebo v Mělníku. Každé město má kromě velkých celorepublikových poskytovatelů také menší lokální. Ceny levného internetu se tak mohou lišit. Na co byste si po hledání levného internetu měli dát pozor je jeho kvalita. 

 

Levný internet a jeho kvalita

Věříme, že každý uživatel by měl doma rád levný internet. Jenže levný internet nemusí vždy znamenat dobrý internet. Jistě tušíte, že i v tomhle oboru dochází ke konkurenčnímu boji. Většinou je to dobře, protože touha získat více zákazníků snižuje ceny. 

Ale neplatí to vždycky. Někteří poskytovatelé vám sice nabídnou velmi levný internet, ale tím to hasne. Je fajn, že zaplatíte 299 Kč měsíčně. Ale k čemu to je, když máte reálný download 3 MB/s a upload 250 kB/s? Je takový levný internet k něčemu? Možná tak na nervy…

Proto když zkoumáte levný internet, dbejte také na další parametry, které rozhodují o celkové kvalitně připojení. Nejde tedy pouze o cenu a rychlost, ale také o další služby jako je například zákaznická podpora. Je prima platit nízkou cenu za levný internet, ale pokud v případě poruchy nevyřešíte problém, je to k ničemu. 

Internet na doma již od 299 Kč / měsíčně

  Než vás připojíme, potřebujeme od vás ještě pár maličkostí. Proto vám co nejdříve zavoláme.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí.

   

  Je lepší levný internet od malých nebo velkých poskytovatelů?

  Nebudeme chodit kolem horké kaše. Jak jsme napsali výše, není levný internet jako levný internet. A větší spoleh je v každém případě na větší a technologicky vyspělé poskytovatele. Nechceme říci, že každá drobná firma je špatná. Ale pravdou je, že společnosti jako O2 vám kromě levného internetu nabídnou špičkové pokrytí, parádní zákaznickou podporu a další služby. 

  Příkladem může být výpadek internetu. Scénář u malé firmy je následující. Čekáte a čekáte, než se dovoláte. Dále čekáte, než si technik udělá čas, aby k vám přijel. Všechno to může klidně trvat celkem několik dní, což si opravdu nepřejete. 

  Scénář u velkého poskytovatele levného internetu. Ačkoliv je na druhé straně obvykle automat, na spojení čekáte jenom pár minut. Pak se dají věci do pohybu. Každá kvalitní firma si totiž váží každého zákazníka a udělá pro něj maximum. Ať využívá levný internet, nebo některý z luxusnějších balíčků. 

   

  Na levný internet od O2 je spoleh

  Jestli se nechcete trápit s hledáním levného internetu, jděte na jistotu. O2 patří mezi české špičkové poskytovatele, na které se můžete spolehnout. Jednak co se týče cenové politiky a kvality. 

  Noví zákazníci získávají trvalou měsíční slevu 100 Kč a jako bonus O2 TV zdarma. S těmito výhodami získává pojem levný internet zcela jiný charakter. Jestli máte čas a nervy, můžete po levném internetu klidně pátrat někde jinde. A možná najdete ještě levnější internet. Ale jsme si téměř jistí, že poměr ceny a kvality u levného O2 internetu jenom tak nepřekonáte. Navíc když…

   

  Levný internet od O2 se špičkovou 5G technologií

  A jsem zase u toho. Který z lokálních poskytovatelů vám nabídne parádní 5G internet za hodně dobrou cenu. Nikdo. Právě v tom je společnost O2 jedinečná. Levný internet můžete získat také v nadstandardní kvalitě, zatímco konkurence je teprve na začátku. 

   

  Levný internet od 349 Kč/měsíc a další výhody

  Levný internet za parádní cenu a s kvalitními parametry? Získejte to nejlepší, co můžete mít s O2 internetem. Základní balíček s downloadem až 20 MB/s získáte po speciální slevě jenom za 349 Kč/měsíc. K tomu O2 TV zdarma jako bonus. 

  Tady zjistíte víc o levném internetu

  Potřebujete poradit s výběrem?

  Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

   Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
   Více o ochraně soukromí.