723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Internet Praha

Internet v Praze? Jak je na tom naše hlavní město?  

Hlavní město Praha je naše největší metropole a řekli byste, že kvalitní internet tady musí být na každém rohu. Jenže stejně jako v každém jiném městě, i v Praze můžou při využívání internetu nastat určité problémy. Konkurence je obrovská, takže každý poskytovatel se bude snažit si vás získat. Na to existují různé finty. Ne každý to totiž myslí poctivě a chce vám nabídnout prvotřídní služby. Někdo vám naslibuje v Praze zaručeně nejrychlejší internet. Někdo zase tak dokonalé služby, až se vám to ani nechce věřit. Jak to ve skutečnost je? 

 

I v Praze si musíte poskytovatele internetu pečlivě vybírat

Malý poskytovatel internetu, který se tváří jako příjemná rodinná firma? Nebo velká firma, která má v Praze skvělé zázemí? Volba je samozřejmě na vás. Ale internetem od malých firem je to vždycky ošemetné. A to jak v Praze, tak kdekoliv jinde. Problém je v tom, že Praha je obrovská. A představte si, že máte poruchu internetu ve Stodůlkách. Jenže malý poskytovatel internetu má sídlo na Čerňáku. A k tomu jedno servisní vozidlo a jednoho technika. Za jak myslíte, že váš problém s internetem vyřeší? 

 

V Praze dejte přednost internetu od většího poskytovatele

Jestli chcete mít v Praze bezproblémový internet, tak se svěřte do péče větší firmy, jako je O2. Má to hned několik důvodů. Jedním z nich je špičkové technologické zázemí. Budete mít vždycky nejlepší internet, který v Praze můžete získat. K tomu si připočtěte nadstandardní zákaznický servis a podporu. A ceny? Vzhledem k tomu, že velcí pražští poskytovatelé internetu mají dostatek zákazníků, mohou si dovolit snižovat cenu za své služby.Proto můžete mít v Praze velice kvalitní a spolehlivý internet za parádní cenu. 

 

K internetu v Praze parádní sleva a O2 TV jako bonus

Ani v Praze nemusíte dělat s internetem kompromisy. Stačí se spolehnout na nás. Nabízíme špičkový internet s O2, který má ty nejlepší parametry. Rychlost, stabilita a nadstandardní služby, které se vyplatí. Technologie a zázemí O2 je bezkonkurenční. Pro nové zákazníky například zařídíme slevu 100 Kč měsíčně po dobu užívání a O2 TV zdarma. Takhle má vypadat špičkový internet v Praze. 

 

5 suprových výhod O2 internetu v Praze

  • Dopřejete si výkonný internet všude po Praze. 
  • Zaručujeme stabilní připojení s rychlostí až 1 000 Mbit a pokrytí 99 %. 
  • Poskytujeme skvělou podporu 24/7, prostě pořád. 
  • Vyberete si z výhodných balíčků. 
  • 100 Kč sleva po celou dobu užívání internetu v Praze. 

 

Ozvěte se a špičkový internet v Praze máte v kapse

Vyplňte prosím kontaktní formulář nebo zavolejte na číslo 721 122 122. Domluvíme se a zařídíme pro vás nejvýhodnější internet v Praze. Půjde to rychle a ještě ušetříte

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.