723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Jak na nejlevnější internet, který předčí očekávání? Víme, jak ho získat

Hodně se o tom mluví. Každý, kdo chce trochu ušetřit, pátrá po nejlevnějším internetu. Jenže cena nemusí být vždycky stoprocentně rozhodující. Jak tedy získat nejlevnější internet, se kterým nenaletíte?

 

Obsah článku

Lesk a bída nejlevnějšího internetu…

Co by měl nejlevnější internet umět, abyste byli spokojeni?

Jak získat nejlevnější internet a zaručeně se nespálit?

Nejlevnější internet za 349 Kč/měsíc a O2 TV zdarma

 

Lesk a bída nejlevnějšího internetu…

Nejlevnější internet tady, nejlevnější internet támhle… Jako by měl úplně každý poskytovatel patent na nejlevnější internet. Musí vám být ale jasné, že to takhle nemůže vůbec fungovat. Kdyby šel každý pod cenu a snažil se prodávat jenom nejlevnější internet, tak polovina firem zkrachuje. 

Proto pokud chcete nejlevnější internet, udělejte si důkladnou prověrku. Není výhodné sednout na lep první nabídce, která se zdá jako ze sna. I nejlevnější internet totiž může mít svou kvalitu. 

 

Co by měl nejlevnější internet umět, abyste byli spokojeni?

Vykašlete se u nejlevnějšího internetu na kompromisy. Najděte si takové řešení, se kterým budete spokojeni. Nejlevnější internet by měl splňovat tyto vlastnosti. 

 

Nejlevnější internet by vás neměl brzdit

No a co, že chcete nejlevnější internet? Je běžné, že chcete službu, která vás nestojí mnoho a je na ní spolehnutí. Proč byste si měli pořizovat nejlevnější internet, který stojí absolutně za prd? 

Dobrý poskytovatel vám nabídne nejlevnější internet, který má velmi kvalitní parametry. Například download 20 MB/s v základu od O2, to je velmi slušná rychlost. Tak má vypadat nejrychlejší internet. 

Internet na doma již od 299 Kč / měsíčně

  Než vás připojíme, potřebujeme od vás ještě pár maličkostí. Proto vám co nejdříve zavoláme.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí.

   

  Na nejlevnější internet musí být spolehnutí

  Pokud jste si pořídili nejlevnější internet, očekáváte, že pojede normálně. Platíte za svou službu. Proto by nemělo platit, že když vám nějaký poskytovatel nabídne připojení za nízkou cenu, měli byste na tom být biti. 

  Takže když pátráte po nejlevnějším internetu, prověřte si například názory jiných zákazníků. Lehce tak zjistíte, jestli to za tu cenu skutečně stojí. 

   

  Další služby a podpora k nejlevnějšímu internetu

  Pouze cena by u nejlevnějšího internetu neměla být rozhodující. Možná to zní trochu zvláštně, ale na příkladu vám to přiblížíme. Vemte si, že používáte nejlevnější internet. Stane se porucha. Najednou jste bez internetu. A vy ho ale vážně potřebujete. Třeba ho máte k práci. Jenže dovolat se k poskytovateli je peklo. Nikdo to nebere. Nakonec se snad dovoláte. Jenže firma má pouze jednoho technika, který létá po celém kraji. Kdy se k vám dostane? Klidně i za pár dní. To nejsou žádné pohádky. To jsou skutečné příběhy nespokojených uživatelů. 

  Takže sice máte nejlevnější internet, ale platíte za to, co vlastně nemáte. Chcete takový nejlevnější internet? To skutečně ne. Proto se dívejte nejen na cenu, ale také na další služby. 

  Za jak dlouho reaguje zákaznická podpora? Kolik má firma techniků? Jaká je průměrná doba vyřešení problému? Tohle všechno vezměte v potaz. Jedině pak má nejlevnější internet cenu. 

   

  Jak získat nejlevnější internet a zaručeně se nespálit?

  Máte několik možností, jak získat zaručeně kvalitní nejlevnější internet. V první řadě si prověřte poskytovatele. Obecně platí, že malé firmy vám nabídnou za málo peněz málo muziky a větší poskytovatelé za málo peněz hodně muziky. Je to dáno tím, že jejich zákaznická základna je obrovská a mají prostor na “hraní si s cenami”. To je zvláště výhodné pro nové zákazníky. 

  Okoukněte recenze. Pokud u firmy nabízející nejlevnější internet nenajdete třeba na Googlu jedinou recenzi, asi to není úplně ono. Je pravda, že pokud jde o nově zavedenou firmu, nemusí to být směrodatné. Ale otázkou je, jestli chcete nejlevnější internet od podobné společnosti. Názor zákazníků má obrovskou vypovídající hodnotu. 

  Prozkoumejte, jakou technologii bude nejlevnější internet využívat. Proč mít ADSL připojení, když jiní mají lepší VDSL? Proč se spokojit s LTE, když u jiného můžete mít nejlevnější internet s 5G? Dejte si při výběru trochu záležet a máte nejlevnější internet, který vás více než uspokojí. Nebo pojďte rovnou do O2. 

   

  Nejlevnější internet od 349 Kč/měsíc a O2 TV zdarma

  Nejlevnější internet za super cenu a s kvalitními vlastnostmi? Získejte to nejlepší, co můžete mít s O2 internetem. Základní balíček s downloadem až 20 MB/s získáte po speciální slevě jenom za 349 Kč/měsíc. K tomu O2 TV zdarma jako bonus.

  Potřebujete poradit s výběrem?

  Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

   Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
   Více o ochraně soukromí.