723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Nejrychlejší internet. Co všechno by měl umět a jak ho snadno získat?

Nebaví vás, když se vám připojení seká a je nespolehlivé? Když vám stahování velkého souboru trvá dvě hodiny a vy z toho máte nervy na dranc? Co takhle mít nejrychlejší internet, se kterým všechny problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Poradíme, jak na to. 

 

Obsah článku

Proč využívat nejrychlejší internet?

Je váš internet nejrychlejší?

Co by měl umět nejrychlejší internet?

Potřebujete skutečně nejrychlejší internet?

Nejrychlejší 5G internet od O2 s výhodami

 

Proč využívat nejrychlejší internet?

Rychlý nebo nejrychlejší internet se hodí v každé situaci. Příkladem může být streamování. Dnes už snad každý rád na internetu sleduje seriály a filmy. Jednak například na youtube nebo na internetových televizích. A co si budeme povídat. Pokud máte velmi pomalé připojení, sledování oblíbených pořadů si vůbec neužijete. Nízká kvalita obrazu, sekání… to nechcete. Nejrychlejší internet je třeba. 

Nejrychlejší internet se hodí také při stahování. Chcete si stáhnout do počítače oblíbený film? Velký program nebo složku z fotkami z víkendové akce? Komu by se chtělo čekat desítky minut, když to s nejrychlejším internetem zmáknete za pár sekund!

Nejrychlejší internet je fajn také při uploadu souborů. Pokud často něco nahráváte na web, třeba velké složky s fotkami nebo videi, pomalý upload je nervující. Čekáte a čekáte… Pusťte na to nejrychlejší internet. 

 

Je váš internet nejrychlejší?

Láká vás nejrychlejší internet? Co když je ten váš dostatečně rychlý, ale vy o tom nevíte? Než začnete pátrat po nejrychlejším internet, změřte si ten váš. Kliknutím sem se dostanete na měření rychlosti internetu

Jednoduše stisknete tlačítko “spustit měření” a výsledky máte za pár sekund. Pokud nebudete spokojení se svým připojením, rovnou zjistíte, kde získat nejrychlejší internet. 

Internet na doma již od 299 Kč / měsíčně

  Než vás připojíme, potřebujeme od vás ještě pár maličkostí. Proto vám co nejdříve zavoláme.

  Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
  Více o ochraně soukromí.

   

  Co by měl umět nejrychlejší internet?

  Nejrychlejší internet je především o hodnotě downloadu. Ale nejen o něm. Pokud hledáte nejrychlejší internet, tak tenhle parametr budete řešit asi na prvním místě. A není to špatně. Hodnota stahování 5 MB/s dnes už není hodná nejrychlejšího internetu. 

  Pokud chcete, aby nejrychlejší internet za něco stál, tak by měl mít download nejméně 20 MB/s. To je ale opravdové minimum. Tohle sice není nejrychlejší internet, ale má pro běžné uživatele dostatečné parametry. 

  Nejrychlejší internet má ještě lepší parametry, které se dostávají až k 1 000 MB/s. To pak vaše připojení běží jako na drátkách. 

  Pro nejrychlejší internet je také důležité ping a upload. Podle nás totiž není nejrychlejší internet pouze o stahování ale také o nahrávání. Je totiž zásadní rozdíl, pokud je upload 2 MB/s nebo 100 MB/s. Pokud často pracujete s velkými soubory je dobré se na to zaměřit. 

   

  Potřebujete skutečně nejrychlejší internet?

  Je nejrychlejší internet pro vás? Záleží na tom, jakou měrou ho používáte a jaký komfort si chcete dopřát. Kvalitní připojení získáte už od 349 Kč/měsíc s downloadem 20 MB/s. To jsou velice slušné parametry za tak nízkou cenu. 

  Ale přeci jenom, vždycky je pohodlnější mít trochu rezervy. A ty vám může nabídnout nejrychlejší internet, který je dostupný. Vše bude fungovat spolehlivěji, rychleji a vás to bude více bavit. 

  Doporučujeme si pořídit vždy o něco rychlejší internet, než potřebujete. Řádově to stojí pár korun navíc, ale ten pocit pohodlí je k nezaplacení. 

   

  Nejrychlejší 5G internet od O2 s výhodami

  Chcete nejrychlejší internet za super cenu a s kvalitními parametry? Získejte to nejlepší, co můžete mít s O2 internetem. Nejlepší balíček s downloadem až 1 000 MB/s získáte po speciální slevě jenom za 699 Kč/měsíc. K tomu O2 TV zdarma jako bonus. 

  Tady zjistíte víc o nejrychlejším 5G internetu

  Potřebujete poradit s výběrem?

  Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

   Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
   Více o ochraně soukromí.