721 122 122

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Neomezená data od O2 jak vypadá naše nabídka?

Neomezená data od O2 začínají být trhákem letošního roku. Jak jejich současná nabídka vypadá a jaký tarif Vás vyjde nejvýhodněji?

Neomezená data od O2

Operátor O2 nabízí neomezená data v rámci několika svých balíčků – Bronzový, Stříbrný, Zlatý, Platinový a O2 Spolu. Jednotlivé tarify se od sebe kromě jiného liší rychlostí přenosu dat. Nejlevněji vás vyjde tarif NEO Bronzový, u kterého za 1099 korun měsíčně získáte kromě neomezených dat EU roaming, slevu na vybrané telefony, službu O2 Security na jeden měsíc zdarma a kredit ve výši 50 korun měsíčně do O2 Knihovny. Rychlost přenosu dat u tohoto tarifu činí 5Mb/s. Cena tarifu NEO Stříbrný činí 1299 korun měsíčně. Rychlost přenosu dat v tomto případě dosahuje až 20 Mb/s, benefity jsou stejné jako u tarifu NEO Stříbrný. Pokud toužíte po skutečně bleskové rychlosti přenosu dat, můžete si vybrat tarif NEO Zlatý, který za cenu 1599 korun měsíčně nabízí rychlost až 300 Mb/s, nebo NEO Platinový za 2499 korun měsíčně s rychlostí až 300 Mb/s a bonusy v podobě 600 minut na volání do zahraničí nebo 1 GB dat v zóně Top Svět, tedy do vybraných zemí mimo EU. Pokud se rozhodnete zkombinovat mobilní tarify s dalšími službami od O2, můžete si nechat sestavit balíček v rámci O2 Spolu, kde vás jednotlivé služby vyjdou o něco levněji.

Ověření dostupnosti na vaší adrese pro neomžený internet přejděte sem

Pokud by jste se chtěli porovnat vaše baličky, určitě neváhejte a srovnejte Internet, volání či jiné připojení na ePripojeni.cz

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.