723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

O2 internet a za kolik ho můžete mít?

O2 patří mezi největší firmou u nás v poskytování digitálních služeb. My jsme si pro Vás připravili článek , kde najdete kompletní nabídku služeb s cenami. Velké výhody této společnosti jsou hlavně navzájem doplňující se tarify, ve kterých získáte výhodně internet, volání i digitální O2 TV.  Další jejich výhodou je samozřejmě, že může velmi dobře konkurovat nízkou cenou neomezeného a spolehlivého internetu.
Jak tedy vypadá opravdu O2 nabídka?

O2 Internet na doma

O2 nabízí pokrytí 99,9% po celé ČR a jejich telefonní síť funguje skoro v celém světě. Tisíce spokojených klientů stojí za jejich digitálními službami a každý rok mají technologický pokrok.
V ČR reaguje o2 téměř nejrychleji na vývoj nových technologií, proto se jako uživatel dostanete ke spolehlivému a vysokorychlostnímu internetu, který běží na nejvyspělejších datových sítích 5G. Zároveň O2 pečuje o spolehlivou podporu služeb v rámci jedné společnosti, získáte tak velmi nízké a výhodné ceny, Instalace většinou do 24 hodin s  podporou.

Nejvýhodnější O2 internet tarify

Připravili jsme si pro vás přehledný ceník, díky kterému si můžete udělat představu, kolik a který z internetových O2 tarifů stojí a jaký výkon za tuto cenu získáte.

Internet HD Broznový 20 Mbit/s 349,- Kč/měsíčně
Internet HD Stříbrný  50 Mbit/s 399,- Kč/měsíčně
Internet HD Zlatý 100 Mbit/s 499,- Kč/měsíčně
Internet HD Platinový 250 Mbit/s 599,- Kč/měsíčně
Internet HD Diamantový 1000 Mbit/s 699,- Kč/měsíčně

Všechny ceny jsou uvedené s prvotní šestiměsíční slevou. K vybraným balíčkům O2 TV zdarma a nemáte se společností žádné smluvní závazky, zbývá proto často kladená otázka, jaký tarif vybrat?

Nyní pravděpodobně přemýšlíte, jaká varianta je právě pro vás v poměru cena / výkon / využití nejvýhodnější. My doporučujeme, abyste si ověřili dostupnost přímo na vaší adrese. Díky tomu během pár vteřin zjistíte, jak vysoké pokrytí daný poskytovatel nabízí právě u vás.

Společnost O2 nabízí také internet skrz v Wi-Fi připojení, pokud se tedy nechcete zaobírat kabeláží, můžete si vybrat O2 Internet HD Bronzový Air, který vás bude stát při připojení 20 Mb/s 349 Kč po počáteční šestiměsíční slevě.

Jak probíhá zapojení O2 internetu?

Po tom, co do ověřování dostupnosti internetu zadáte svou adresu, se vám ozve jeden z O2 operátorů. Spolu pak vyberete vhodný internet podle dostupnosti a vašich přání. Dále se domluvíte na příchod technika, který vše nastaví, přiveze požadovanou technologii, zapojí internet a nastaví Wi-Fi síť pro vaši domácnost.

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.