723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Pevný internet kdekoliv bez kabelu od O2

Dříve bylo možné fixní internetové služby zřizovat pouze tam, kam vedly pevné linky. Kde nebyl kabel, nebyl ani fixní internet. To už dnes neplatí.

Se službou fixního připojení O2 Internet PROfi HD s rychlostí stahování až 100 Mb/s, s neomezeným objemem dat, s dostupností zaručenou SLA a s Wi-Fi modemem s doživotní zárukou se už může k internetu připojit i středně velká firma. Samozřejmostí je oprava do 24 hodin následujícího pracovního dne. Pokrytí signálem, ale i možnost ovládání nejrůznějších zařízení zajistí modem O2 Smart Box, v dnešní době jedno z nejvýkonnějších zařízení pro Wi-Fi internet. Jeho sedm antén se postará o vysokou rychlost přenosu dat bez kolísání výkonu a bez problémů zvládne i desítky připojených zařízení. Službu doplňuje zdarma jedna pevná IP adresa, která usnadní přístup k serverům lokální sítě, k technologickým a bezpečnostním zařízením či vytvoření firemní virtuální privátní sítě. Bezpečnostní služby Chytré sítě O2 zaručí spolehlivý a bezpečný přenos dat i ochranu před útoky z internetu. Cena služby začíná na 699 Kč měsíčně i s DPH.

Co ale dělat, když do příslušné lokality žádná pevná linka nevede? V místech, kam žádné dráty nevedou, nahradí službu PROfi Internet Optimal HD s rychlostí stahování až 20 Mb/s služba O2 Internet Air Fix PROfi. Ta pro přenos dat využívá LTE síť. Parametry i vlastnosti služby Air Fix PROfi jsou shodné s pevnou variantou, včetně neomezeného objemu dat, pevné IP adresy, garance SLA a také měsíční ceny. Nejde však o mobilní službu v pravém slova smyslu. Air Fix PROfi je stejně jako pevný internet omezena na lokalitu klienta a při jejím opuštění přestane fungovat. Její zřízení je vázáno pouze na absenci pevného připojení a rozhodují o něm specialisté O2. Air Fix PROfi nelze objednat samostatně.

Hlavu však nemusí věšet ani klienti, do jejichž lokality sice pevná linka vede, ale z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou instalovat pevnou přípojku do svých prostor. K dispozici mají totiž mobilní službu O2 Internet Optimal Air, rovněž s rychlostí stahování až 20 Mb/s. Hlavní rozdíl mezi oběma službami je v množství přenesených dat, které je u varianty AIR omezeno na 30 GB měsíčně, lze je ale až třikrát za měsíc obnovit. O2 Internet Optimal Air je navíc skutečná mobilní služba a přístup k internetu je k dispozici kdekoliv v pokrytí LTE signálem v celé České Republice. Což je dnes prakticky všude. Modem s trochu výkonnější power bankou zajistí kvalitní připojení do internetu třeba i na firemní grilovačce daleko od civilizace. A cena? Pouhých 499 kč měsíčně včetně DPH.

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.