723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)O2 Internet

O2 Internet na chatu

5G internet na doma

O2 TV

Blog

Rychlost internetu – jak zajistit rychlý internet pro celou domácnost

Rychlost internetu pro celou rodinu díky službě O2 spolu od společnosti O2.  Díky službě O2 spolu můžete jako celá rodina ušetřit spousty peněz. Společně si můžete vybrat jak chcete rozdělit mezi jednotlivé členy data, volání a v rámci baličku používat společně TV a pevný internet.

Jaká je cena?

Základní verze stojí 1 999 Kč a nabízí neomezené volání, neomezené SMS a 9 GB mobilních dat, které jsou rovnoměrně rozděleny mezi tři SIM karty, každý ze členů rodiny má tedy k dispozici 3 GB. Součástí balíčků je také digitální televize O2 TV M, která sestává ze 78 kanálů (z toho 18 v HD kvalitě) pro až čtyři zařízení. Pokud nabídku rozpočítáme na jednotlivé uživatele, dostaneme se k částce 666 Kč, což je za neomezený tarif se 3 GB dat a O2 TV na české poměry velmi atraktivní nabídka.

Pro náročnější uživatele je potom pro uživatele připraven balíček O2 Spolu s 15 GB dat, to znamená 5 GB pro každého člena domácnosti. Cena v tomto případě činí 2 299 Kč měsíčně, to znamená 766 Kč za jednu SIM kartu. I tato varianta je připravena pro tři rodinné příslušníky a obsahuje kromě zmíněné porce dat také neomezené volání, neomezené SMS a O2 TV M. K oběma tarifům je navíc možné za zvýhodněnpu cenu pořídit pevný internet. Nabídka O2 Spolu není určena jen pro rodiny, ale jakékoliv další skupiny zákazníků, jako jsou například drobní podnikatelé. Podle průzkumu, který si operátor nechal vypracovat, hradí 40 % domácnosti poplatky za telekomunikační služby ze společného účtu, v dalších 35 % platí náklady za všechny jeden člen domácnosti.

Rychlost internetu pro celou rodinu – O2 spolu

Podívejte se na aktuální nabídku na našich webových stránkách zde nebo nám zanechte kontakt a my Vám rádi poradíme.

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.