723 123 411

(Po-Ne 8:00 – 20:00)Internet

Internet na chatu

5G internet na doma

Digitální TV

Blog

Najděte si práci, která je pro Vás ta pravá

Při studiu jsou předávány především technické znalosti. Dokud dotyčný studijní program neposkytuje další praktické informace o profesionální kariéře, musí si studenti najít vhodné stáže nebo vstupní pozice. Jaký je ale nejlepší přístup k nalezení vhodné pozice? Mluvil jsem s Markem, který je v současné době stážistkou v našem obchodním týmu. A tak rád bych se s vámi podělil o jeho zkušenosti a tipy pro fázi podávání žádosti o práci.
„Vyberte si práci, kterou máte rádi, a už nikdy nebudete muset pracovat celý den.“
To se snadněji řekne, než udělá,  ale má také pravdu. Začněte tím, že zjistíte, co děláte rádi a kde leží vaše silné stránky. Osobní zájmy a povahové vlastnosti zde hrají nesmírně rozhodující roli a to mě přivádí k mému prvnímu tipu:

Tip 1: Zjistěte, která práce odpovídá vašim zájmům

Pokud víte, jaké jsou vaše silné stránky, je hledání správné práce najednou mnohem jednodušší. Pokud ještě nevíte v čem vynikáte a rychle rostete zkuste si test pro silné stránky člověka na webových stránkách gallup strengthsfinder. Test od gallup vám umožní udělat si test, kde zjistíte jaké jsou vaše přednosti, kde se cítíte jako ryba ve vodě a jak můžete na svých silných stránkách nadále pracovat, aby jste je ještě více zdokonalili.

Tip 2: Sociální sítě

Další možností, jak najít vhodné pozice na základní úrovni, je využít výhod sociálních sítí, jako je LinkedIn . Nejprve se zde můžete představit: pokud budete udržovat svůj profil aktuální a udržovaný, budou nabídky práce, které LinkedIn navrhuje, vhodnější a je také pravděpodobnější, že vás ostatní najdou. Volné místo bude poté odesláno přímo do vaší doručené pošty. Zadruhé můžete také provádět aktivní vyhledávání na sociálních sítích, abyste poznali společnosti a našli volná místa. Měli byste sledovat společnost, které vás zajímají nebo mají místo, kde byste chtěli v budoucnu pracovat.

Vaše kariéra ve společnosti ipripojeni.cz?

Neváhejte a napište nám pro zajímavé lidi máme vždycky místo

Potřebujete poradit s výběrem?

Nechte nám zde na sebe číslo. Poradíme, jak získat nejvýhodnější O2 internet na doma.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
    Více o ochraně soukromí.